Kybernetickú bezpečnosť môžeme rozdeliť na sieťovú a dátovú, zabezpečenú pomocou technických zariadení ako sú smerovače (routre) a bezpečnostné brány (firewally) a softvérovú bežiacu na koncových staniciach v sieti (serveroch, desktopoch, notebookoch a mobilných zariadeniach).

Najdôležitejšie úrovne softvérovej ochrany sú antivírusová bezpečnosť, šifrovanie dát, ochrana pred stratou údajov (DLP) a zálohovanie dát. Na všetky tieto úrovne zabezpečenia sa ZILLION quadrate špecializuje.

Sme najoceňovanejším ESET Gold partnerom na slovenskom trhu. Z tohto dôvodu sa môžete spoľahnúť, že nami navrhnuté, dodané a nakonfigurované riešenie ESET bude presne podľa vašich predstáv. Pokročilé technológie produktov ESET pokrývajú nielen antivírusovú ochranu, ale aj šifrovanie dát a zvýšenú bezpečnosť pri prihlasovaní do siete (dvojfaktorová autentifikácia). To všetko s centrálnou konzolou pre prehľadnú a rýchlu administráciu.

V oblasti ochrany pred stratou dát (Data Loss Prevention) je jedným z globálnych lídrov spoločnosť SAFETICA, ktorej rovnomenný softvér úspešne dodávame ako certifikovaný GOLD Partner. Sme jedným z najstarších implementačných partnerov SAFETICA DLP na slovenskom trhu. A máme riešenie určite aj pre vašu spoločnosť.