VOCOVO je sofistikované tímové komunikačné riešenie, ktoré zlepšuje efektivitu práce, zvyšuje tržby a poskytuje neprekonateľný zákaznícky zážitok.

Jadrom každého komunikačného riešenia VOCOVO sú efektívne, ľahké a odolné náhlavné súpravy.

Riešenie VOCOVO však nie je len to. Ide o komplexný systém zariadení, ktoré pokryjú komunikačné požiadavky celého pracoviska. Produkty VOCOVO dokážu bezdrôtovo prepojiť všetkých pracovníkov vďaka zariadeniam, ako sú bezdrôtové telefóny, pokladničné klávesnice či zákaznícke Call-Pointy. Vďaka tomu je tímová komunikácia posunutá na celkom novú úroveň.

Stačí stlačiť tlačidlo a začať hovoriť. Celý tím vás bude počuť a zároveň vám môže odpovedať a pomôcť.

Jedinečná konfigurácia riešenia VOCOVO naviac umožňuje integráciu s existujúcimi podnikovými riešeniami (napríklad bezproblémové prepojenie s telefónmi) a znižuje tak náklady a znižuje náklady.

Komunikačné riešenie VOCOVO je produktom britskej spoločnosti Strongbyte. Pre svoje riešenia využívajú tiež produkty svetových lídrov vo svojom odbore, ako sú Jabra alebo RTX.

VOCOVO ponúka ucelené portfólio produktov, ktoré sa postarajú o zjednodušenie a predovšetkým zefektívnenie tímovej komunikácie. Tento systém a výhody z neho plynúce využívajú niektoré z najznámejších spoločností vo Veľkej Británii, vrátane Waitrose, Marks&Spencer, Homebase a Tesco UK.

Spoločnosť ZILLION quadrate je výhradným implementačným partnerom technologického riešenia VOCOVO pre slovenský trh.