Už od vzniku firmy sa špecializujeme na návrh a dodávky expertných tlačových riešení. Pokrývame úplné portfólio tlačovej techniky, ktorú vo svojej firme ale aj doma môžete potrebovať.

Preferujete klasický nákup, alebo radšej prenájom? Chcete sa o všetko starať ad-hoc alebo preferujete servisnú zmluvu? Zaujíma vás záručný a pozáručný servis? Nech si na tieto otázky odpoviete akokoľvek, sme pre vás tým pravým partnerom.

Výkonné laserové zariadenia LEXMARK primárne určené pre biznis. Sme certifikovaným Lexmark BSD partnerom a tiež certifikovaným servisným partnerom. Ak potrebujete výkon bez kompromisov, jeho meno je LEXMARK.

Naše portfólio laserových zariadení dopĺňa XEROX, ikonická americká značka tlačových zariadení. Ak potrebujete zariadenie formátu A3 (ale nie len to), presne vieme o čo ide. Výborné prevádzkové náklady sa tu snúbia s pokročilou funkcionalitou. A ak plánujete tlačiť naozaj veľké množstvá a tým pádom sú pre vás prevádzkové náklady alfou a omegou alebo potrebujete produkčný stroj s presnou kalibráciou farieb, odpoveď znie taktiež XEROX.

Veľké aj malé atramentové zariadenia v našej ponuke nesú meno japonskej spoločnosti EPSON. Výborne vybavené tlačiarne pre domáce použitie, výkonné stroje ako alternatíva laserovej technológie pre biznis, extrémne nízke prevádzkové náklady tankových systémov a hlavne veľkoformátové zariadenia (plotre) pre grafikov, architektov a konštruktérov.